O mně...

Jsem pohybová specialistka, instruktorka zdravotního cvičení a pilates a taky žena, manželka a máma 2 dětí. Pracuji s  ženami i muži všech věkových kategorií. 

Pohybem žiji od dětství – byla jsem sportovní gymnastka, později jsem závodila ve fitness a dokonce vyhrála mistrovství světa v kategorii juniorů. Posledních pár let je pro mě velmi klíčových ve směru zdravého a funkčního pohybu. Po porodech dětí se moje tělo doslova rozsypalo. Velmi mě bolela záda a na pánevní dno jsem se rozhodně spolehnout nemohla. Začala jsem „normálně“ cvičit, ale brzy jsem zjistila, že tudy cesta nevede. Začala jsem se vzdělávat a hledat způsoby, jak si pomoci. Zjistila jsem, že i když jsem celý život intenzivně  sportovala a píle a dřina přinášely výsledky, tak o těle a jeho funkčnosti jsem věděla pramálo.

Studium IQ pohyb akademie i dalších pohybových konceptů mi otevřelo oči v tom, že  cvičit a cvičit není totéž. Tělo je dokonalý stroj, který když dobře nastavíš, opečuješ, tak bez bolesti slouží. A ty se můžeš těšit z pohybu.

Jakmile jsem začla cvičit jinak, přestala mě bolet záda, pánevní dno je už zase moje a cítím se ve svém těle nejlépe za celý svůj život.  Ráda pozoruju, jak je klientkám i klientům v mé péči lépe a zmírňují se nebo mizí jejich bolesti.  

"Radost ze života  je pro mě nesmírně důležitá a věřím, že ji každý z nás může mít."

- Barbora Žádníková

Osvědčení

Rekvalifikace - Instruktor zdravotní tělesné výchovy

Certifikát

Myofasciální autorelaxace

Certifikát

Lordotické křivky páteře

Certifikát

Kyfotické křivky páteře

Certifikát

Core dech a diastáza

Certifikát

Principy posilování stabilizačního systému core

Certifikát

Barefoot - diagnostika a terapie

Certifikát

Barefoot - fakta a mýty

Certifikát

Pánevní dno